Cargo Simulator 2019 Türkiye APK 1.62

Icon Cargo Simulator 2019 Türkiye APK 1.62
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Cargo Simulator 2019 Türkiye Oyunu İle Türkiye Haritası Üzerinde Tır Taşımacılığı Yapmaya Başla! Cargo Simulator 2019 Türkiye APK İndir Para Kullan!

Bilgisi Cargo Simulator 2019 Türkiye

İsim Cargo Simulator 2019 Türkiye
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.62
Boyut 127.41 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici smSoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.smsoft.cargosimulatorturkey
Şimdi İndir

Cargo Simulator 2019: Türkiye Nedir?

 Gerçekçi olarak tasarlanmış Türkiye haritası üzerinde tır kullanma deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil bir simülasyon oyunudur. Grafikleri ve detayları ile beğeni toplamış bir mobil oyundur.

“smSoft” isimli geliştirici tarafından yayınlanan Cargo Simülatör oyununda, taşımacılık görevlerinizi başarı ile tamamlamanız gerekmektedir.

Görevlerinizi başarı ile tamamladıkça iş makinaları, çimento, akaryakıt gibi yeni yükler taşıyabilirsiniz. Dilerseniz online olarak diğer oyuncularla birlikte oyun deneyimine katılabilirsiniz.

Oyun, Ankara’da başlamaktadır ve Türkiye’deki tüm illere taşımacılık yapmanıza olanak tanımaktadır. Diğer araçların seyir halinde bulunduğu rotalarda taşımacılık yapmanız gerekmektedir.

Aracınıza herhangi bir kaza sonucunda alacağınız hasar, taşıma ücretinizden kesilecektir. Bu sebeple olabildiğince dikkatli bir şekilde sürüş yapmanız gerekmektedir.

Cargo Simulator 2019 Türkiye APK Android keyfini sonuna kadar sunmaktadır. Cargo Simulator 2019 Türkiye İndir ile oyuna sizde katılabilirsiniz.

Cargo Simulator 2019 Türkiye APK oyununda tır sürme deneyimini keyifli bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Zorlu rotalar ve çeşitli yüklerle kaliteli bir simülasyon oyununa katılmak ister misiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)