Car X Street APK 1.1.1

Icon Car X Street APK 1.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Car X Street APK Drift Racing Steam Gibi Platformlarda Oldukça Popüler Bir Hale Geldi! Carxstreet Android oyun APK Beta Oyununda 3 Boyutlu Araba Yarışı Deneyimi Sizleri Bekliyor!

Bilgisi Car X Street

İsim Car X Street
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 9+
Son Sürüm 1.1.1
Boyut 1.17 Gb
Kategori Yarış
Geliştirici CarX Technologies, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.carxtech.sr
Şimdi İndir

CarX Street Mobile Nedir?

Car X Street APK Android ve iOS sistemli cihazlar için sunulan, sokak yarışı tecrübesini çok oyunculu olarak tecrübe etmeniz için geliştirilen mobil bir oyunudur.

Oyun içerisinde bulunan 3 boyutlu grafikler ve animasyonlar, etkileyici bir yapı üzerine kurulmuştur. Yoğun bir trafik içerisindeki şehir sokakları, dağ yolları, sahil kenarları ve çok daha fazla bölge ile açık bir şehir kullanıcılara sunulmaktadır.​​

CarXStreet Gameplay oyunu içerisindeki temel amaç, yarışarak para kazanmak ve kazandığınız gelir ile aracınızı geliştirmek üzerine kurulmuştur. Carx Street PC için geliştirildikten sonra mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

Car X Street Car List Download ile özelliklerini kullanabilir, oyunu sitemizden indirebilirsiniz. özellikleri sınırsız kaynağa erişim imkanını kullanıcılara sunmaktadır.

CarX Street APK OBB oyunu, “CarX Technologies” isimli geliştirici tarafından yayınlanmıştır. Direksiyona geçip sürüş yeteneğinizi sergilemeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)