Car Simulator San Andreas APK 0.3

Icon Car Simulator San Andreas APK 0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Car Simulator San Andreas APK Oyunu İçerisinde Gerçekçi Bir Sürüş Tecrübesine Katılın! Car Simulator San Andreas APK Money İle Kullanın!

Bilgisi Car Simulator San Andreas

İsim Car Simulator San Andreas
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.3
Boyut 332.3 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Sad City, 17
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.unhappy.carsimulator.sanandreas
Şimdi İndir

Download Car Simulator San Andreas APK Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan katılabileceğiniz eğlenceli sürüş oyunu içerisinde, 3 boyutlu grafiklerle geliştirilmiş olan gerçekçi bir deneyime katılabilirsiniz. Profesyonel bir sürücü olarak görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Oyun içerisindeki görevlerinizi tamamlayarak para ve ödüller kazanabilirsiniz. Car Simulator San Andreas APK Build oyunu içerisinde özelliklerini kullanarak para ve elmasa sahip olabilirsiniz.

Car Simulator San Andreas APK Banned oyununda kendi garajınıza sahip olabilir ve son model spor arabalardan bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Car Simulator San Andreas APK En Son Sürüm ile güncel versiyonu oynayabilirsiniz.

Car Simulator San Andreas APK Full Version oyunu içerisinde değişen hava durumlarını görebilir, farklı yapıdaki ormanlık alanlarda, kasabalarda ve ara sokaklarda sürüş yapabilirsiniz. Car Simulator San Andreas All Cars ile tüm araçları kullanabilirsiniz.

Car Simulator San Andreas APK oyunu, “Sad City, 17” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır. Ultra lüks spor arabalarla sürüş yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)