Car Simulator 2 APK 1.45.4

Icon Car Simulator 2 APK 1.45.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Car Simulator 2 APK Araba İle Kullanıma Sunulmuş Tüm Arabalara Ulaşabilirsiniz. Car Simulator 2 APK İyi Bir Tecrübe Yaşamanız İçin Hazırlanmıştır.

Bilgisi Car Simulator 2

İsim Car Simulator 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.45.4
Boyut 45.48 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Oppana Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.oppanagames.car.simulator
Şimdi İndir

Car Simulator 2 Nedir?

Kullanıcıların oyun içerisinde özgürce dolaşıp, keşfe çıkabileceği açık dünya üzerinde +45 araba çeşiti ile birlikte simülasyon deneyimi yaşayabileceğiniz bir oyundur.

“Oppana Games” tarafından PEGI3 (+3 yaş oyuncu) sertifikasıyla birlikte sunulan oyun, dünya üzerindeki oyuncuları online olarak bir araya getirmektedir.

Oyun Özellikleri

Kullanıcının erişimine sunulan 3 boyutlu açık dünyada, online olarak arkadaşlarınızla veya tek oyunculu olarak oynamanız mümkündür.

Günlük olarak yeni mücadelelere katılabilir, bonus ve ödül kazanmak için rekabete girebilirsiniz. Car Simulator 2 APK Para ile avantaj sağlayabilirsiniz.

Kullandığınız aracın içini 360 dereceye kadar görmeniz mümkün kılınmıştır.

Araba modellemelerinde detaylara özen gösterilmiş ve oyun içerisinde gece-gündüz efektleriyle sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Daha fazla heyecana katılmak için, Car Simulator 2 APK İndir eğlenceye katıl!

Oyun Önerileri

Car Simulator 2 İndir APK içerisinde sürüş tecrübesi yaşarken trafik kurallarına uymanız ve polislere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde cezalandırılmanız olasıdır.

Car Simulator 2 APK ile, herhangi bir cezaya maruz kaldığınızda rüşvet vererek daha ucuz ödeme yapabilirsiniz. Bu tecrübeyi yaşamak için oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)