Canva Premium APK 2.208.1

Icon Canva Premium APK 2.208.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Canva Pro APK Full Uygulaması Profesyonel Grafik Düzenlemelerini, Akıllı Cihazınızdan Yapmanıza Olanak Tanımaktadır! Canva APK Reklamsız 2022 İle Tasarımını Oluştur!

Bilgisi Canva Premium

İsim Canva Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.208.1
Boyut 31.55 Mb
Kategori Sanat ve Tasarım
Geliştirici Canva
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.canva.editor
Şimdi İndir

Canva Premium Nedir?

Akıllı cihazınızdan grafik tasarım düzenlemeleri yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Poster, afiş, video, kartvizit ve el ilanı gibi birçok farklı tasarım oluşturmanıza olanak tanımaktadır.

“Canva” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Canva Full Premium APK uygulaması, günümüzde akıllı cihazınız ile kullanabileceğiniz en iyi tasarım uygulamalarından birisidir.

Bilgisayar üzerinden Adobe Photoshop, Adobe Illustrator gibi uygulamaları para ödeyerek kullanmak yerine, Canva Premium APK uygulamasını mobil cihazınızdan kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde hazır olarak bulunan şablonlar ve öğeleri kullanarak broşürler, logolar ve sosyal medya gönderileri gibi istediğiniz içeriği çok kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.

Canva APK Android cihazlar için sitemizde yayınlanmaktadır. Uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için sitemizden indirebilirsiniz.

Grafik tasarımlarını kısa sürede akıllı cihazınız üzerinden yapmanıza olanak tanıyan Canva Pro APK uygulaması ile, oluşturduğunuz herhangi bir içeriği cihazınıza kayıt edebilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabilir ve tasarımınızın boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)