CamScanner Pro APK 6.49.0.2309070000

Icon CamScanner Pro APK 6.49.0.2309070000
★★★★★ ★★★★★
Rapor

CamScanner Pro APK Full Aracılığı İle PDF Dosyalarınızı Taratın, Yazdırmaya Hazır Bir Hale Getirin! CamScanner Premium APK Reklamsız İndir Ve Akıllı Cihazından Tarama Yap!

Bilgisi CamScanner Pro

İsim CamScanner Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.49.0.2309070000
Boyut 154.33 Mb
Kategori Üretkenlik
Geliştirici CamSoft Information
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.intsig.camscanner
Şimdi İndir

CS CamScanner Pro APK Nedir?

Dosyalarınızı tek tek ya da toplu olarak tarama yapmanızı sağlayan bir programıdır. Tarama yaptığınız dosyalarınız, yazdırmaya ve çıktı alınmaya hazır bir hale getirilmektedir.

CamScanner Pro Premium APK ile tarama yapmak istediğiniz herhangi bir resim üzerinde kırpma işlemi yapabilir, ışık ayarlaması yapabilirsiniz. Pratik resim tarama işlemlerinin yanında, kimlik kartınızın taramasını da yapabilirsiniz.

CamScanner Pro APK No Watermark uygulaması ile 30 saniye içerisinde kimliğinizin arkasını ve önünü tek bir sayfaya koyabilir, gerçek boyutlarda tarama yapabilirsiniz.

CamScanner Pro APK içerisinde düzenlediğiniz dosyalara yorum yapabilirsiniz. Belge paylaşımı yapabilir, e-kitapları tarayabilir, düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz.

CamScanner Pro APK uygulaması, “CamSoft Information” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Mobil uygulamasını sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)