Calm Premium APK 6.19

Icon Calm Premium APK 6.19
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Calm Premium APK Download İle Uygulamayı Sitemizden İndirebilirsiniz! Calm Premium APK Uygulamasını Kullanarak Stresten Uzaklaş, Uykunu Düzenini Yakala!

Bilgisi Calm Premium

İsim Calm Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 6.19
Boyut 45.92 Mb
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici Calm.com, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.calm.android
Şimdi İndir

Calm - Meditate, Sleep, Relax Nedir?

Calm Premium APK 2022 uygulaması kendinizi sakinleştirebileceğiniz, meditasyon yapabileceğiniz, uyku rutininizi düzene sokabileceğiniz bir mobil uygulamadır. “Calm.com, Inc.” isimli uygulama geliştiricisi tarafından yayınlanmıştır.

Calm Premium APK 2022 Español uygulaması aracılığı ile stresten uzaklaşabilir, farkındalığınızı artırabilir, dinç ve sağlıklı bir yaşam düzenine geçebilirsiniz. Rehberler ile meditasyonlara katılarak kendinizi rahatlatabilir, zihninizi boşaltabilirsiniz.

Meditasyon seansları 3 dakika ile 25 dakika arasında değişmektedir. Gün içerisindeki boşluğunuza göre, istediğiniz bir konu başlığı içerisindeki meditasyonlara katılabilirsiniz.

Calm Premium APK Español uygulaması içerisinde 100’den fazla uyku hikayesi bulunmaktadır. Uyku öncesinde aklınıza gelen kaygılardan ve kötü düşüncelerden bu hikayelerle birlikte kurtulabilir, huzurlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Nefes egzersizlerine katılabilir ve kaygılarınızla başa çıkmanın doğru yolunu öğrenebilirsiniz. Uygulamayı sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük hayatın stresi, uyku düzeni bozuklukları gibi şikayetlerinizi çözmeyi hedefleyen ve size ruhsal bir destek olmayı amaçlayan Calm Premium APK uygulaması ile, stresten uzak bir yaşantıya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)