Call of Duty® Mobile APK 1.0.40

Icon Call of Duty® Mobile APK 1.0.40
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Call Of Duty APK İndir Ve Mobil Cihazından Efsane Oyunu Oynamaya Başla! Call Of Duty Kullanarak Rakiplerine Karşı Avantaj Kazan! Online Maçlara Katıl!

Bilgisi Call of Duty® Mobile

İsim Call of Duty® Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.0.40
Boyut 59.33 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Activision Publishing, Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.activision.callofduty.shooter
Şimdi İndir

Call of Duty Mobile Nedir?

Mobil cihazlarda oyun oynayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış Call of Duty isimli ünlü oyun serisinin, mobil oyun versiyonudur. “Activision Publishing, Inc.” tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Online olarak oynayabileceğiniz ve diğer oyuncularla amansız bir rekabete girebileceğiniz Call Of Duty Black Ops APK içerisinde, farklı modlar ve haritalar bulunmaktadır.

Örneğin, 100 oyuncunun hayatta kalma mücadelesi vererek birbiriyle savaştığı modda hayatta kalan en son kişi olmak için mücadeleye girebilirsiniz.

5 kişilik takım arkadaşlarınızla beraber, rakip 5 oyuncuya karşı rekabete girebilir ve oyunu kazanmak için tüm yeteneklerinizi arkadaşlarınızla birlikte sergileyebilirsiniz. Ayrıca, Call Of Duty APK kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde, diğer kullanıcılarla yazılı ve sesli olarak iletişim kurmanız mümkündür.

Karakterinizi ve kullandığınız silahlarınızı kişiselleştirebilir ve bu savaş dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Call Of Duty APK Son Sürüm ile, güncel versiyonu Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Bilgisayar ve konsol oyunlarında ciddi bir başarıya sahip olan oyun serisini, Call Of Duty APK kullanarak mobil cihazınızdan hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)