Busuu Premium APK 31.2.0(814466)

Icon Busuu Premium APK 31.2.0(814466)
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Busu Premium APK Uygulamasını Kullanarak Kendinizi Geliştirmeye Hemen Başlayabilirsiniz. Busuu Premium APK 2022 İle Premium Özelliklerini Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Busuu Premium

İsim Busuu Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 31.2.0(814466)
Boyut 47.20 Mb
Kategori Eğitim
Geliştirici Busuu
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.busuu.android.enc
Şimdi İndir

Busuu: Learn Languages Nedir?

“Busuu” isimli yayıncının kullanıcılara sunduğu, yeni bir dil öğrenmek için kullanılan uygulamadır. “Eğitim Uygulamaları” isimli kategoride bulunmaktadır.

Günümüzde yeni bir dil öğrenmek için çok farklı imkanlarımız bulunmaktadır. Bu imkanları değerlendirebilmek için vakit ayırmamız ve harcama yapmamız gerekmektedir.

24 saat içerisine işlerimizi sığdırmaya çalıştığımız yoğun tempolu hayatımızda, dil öğrenmek için bir kursa gitmek ve çok fazla para harcamak yerine mobil cihazınızdan Busuu English Premium APK uygulamasını kullanabilirsiniz.

Busuu Premium APK İndir ile dil öğrenebilir, öğrendiğiniz dili uygulama içerisindeki eğitimler ile bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Üstelik yeterli başarı gösteremediğiniz dersleri tekrar edebilir, bilgilerinizi pekiştirmek için uygulamadan yardım alabilirsiniz.

Busuu Premium APK Son Sürüm ile uygulamanın güncel özelliklerini kullanmaya başlayabilir, yeni bir dil öğrenmek için uzmanlardan eğitim alabilirsiniz.

Busuu Pro APK uygulaması 12 farklı dilde eğitim vermektedir. Premium özelliklerini hemen kullanmaya başlamak için uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)