Bus Simulator PRO APK 3.2.25

Icon Bus Simulator PRO APK 3.2.25
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bus Simülatör Pro 2 APK Oyun İçerisinde Heyecanlı Bir Sürüş Tecrübesi Sizleri Bekliyor! Anadolu Bus Simulator Pro APK Oyununda Kamyon Sürme Deneyimine Katıl!

Bilgisi Bus Simulator PRO

İsim Bus Simulator PRO
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 3.2.25
Boyut 613.40 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Sir Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.sir.simulator.bussimulatorpro
Şimdi İndir

Otobüs Simülasyonu Pro Nedir?

Gece gündüz döngüsü ve gerçekçi hava şartları ile birlikte otobüs kullanma deneyimini gerçekçi bir şekilde tecrübe etmeniz için geliştirilen mobil bir açık dünya simülasyon oyunudur.

Bus Simulator Pro 2017 APK oyunu içerisinde kullanmak istediğiniz otobüsleri kişiselleştirebileceğiniz gibi kendi şirketinizi de kurabilirsiniz. Karakterinizi seçebilir ve karakterinizin görünümünü değiştirebilirsiniz.

Oyunda görevleri tamamlayarak ilerleyebilirsiniz. Görev yapmak istemiyorsanız, diğer oyun modlarını oynayarak sürüş tecrübesini deneyimlemeye devam edebilirsiniz. Bus Simulator Pro APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Bus Simulator Pro 2016 APK içerisinde yolcu taşımacılığı yaparken yolcuların anlık bildirimlerini göz önünde bulundurarak sürüş yapmanız gerekmektedir. Mobil oyun, birebir sürüş deneyimini tecrübe etmeniz için geliştirilmiştir.

Bus Simulator Pro APK oyunu “Sir Studios” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiş ve tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)