Bus Simulator PRO 2 APK 1.7

Icon Bus Simulator PRO 2 APK 1.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bus Simulator Pro 2022 Oyunu İçerisinde Sürüş Yeteneğini Geliştir! Bus Simulator Pro 2 APK Download İle Oyununu Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz!

Bilgisi Bus Simulator PRO 2

İsim Bus Simulator PRO 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4w+
Son Sürüm 1.7
Boyut 171 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.mageeks.android.bussim17
Şimdi İndir

Bus Simulator Pro 2 APK Nedir?

Acemi bir otobüs şoförü olarak başlayacağınız mobil oyunu içerisinde, yeteneklerinizi geliştirerek Amerika içerisinde yolcu taşımacılığı yapabilirsiniz.

Bus Simulator Pro 2 APK Obb oyununda ilerledikçe yeni yollar, rotalar ve araçlar keşfedebilirsiniz. Diğer araçların da bulunduğu trafik içerisinde kaza yapmadan ve kurallara uygun sürüş yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.

Bus Simulator Pro 2 APK Obb Download oyunu değişen hava durumu efektleri ile birlikte 3 boyutlu olarak dizayn edilmiştir. Ayrıntılı ve detaylı grafikler eşliğinde eğlenceli bir sürüş deneyimini oyunculara sunmaktadır.

oyununu Bus Simulator Pro 2 Download ile sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 50’nin üzerindeki başarımı tamamlayabilirsiniz.

Bus Simulator Pro 2 APK oyunu, “Mageeks Apps & Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir. özellikleri ile birlikte tüm yaş gruplarındaki oyunculara sitemizde sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)