Bus Simulator Indonesia APK 4.1.2

Icon Bus Simulator Indonesia APK 4.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bus Simulator Indonesia APK Oyunu İle Endonezya İçerisinde Şoförlük Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz. Bus Simulator İndonesia Oyununu Sitemizden İndirebilirsiniz.

Bilgisi Bus Simulator Indonesia

İsim Bus Simulator Indonesia
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 4.1.2
Boyut 808.24 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Maleo
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.maleo.bussimulatorid
Şimdi İndir

Bus Simulator İndonesia Nedir?

Kişiselleştirebileceğiniz havalı bir otobüsü ya da minibüsü kullanarak Endonezya içerisinde şoförlük deneyimine katılmak ister misiniz?

Endonezya’nın eşsiz güzelliklerini 3 boyutlu grafikler, animasyon ve ses desteği ile tecrübe etmeye, Bus Simulator İndonesia oyunu ile başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla ya da diğer online oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz mobil oyun, “Maleo” tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur.

Bus Simulator İndonesia Sgcarena oyunu içerisinde şehirler arası yolculuk yapabilir, Endonezya’nın popüler ve turistik bölgelerini ziyaret edebilirsiniz. Görevlerinizi tamamlayabilir, ünvan kazanabilir, diğer oyuncularla rekabet içerisine girebilirsiniz.

Bus Simulator İndonesia oyununu sitemizden Android sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz. Şoförlük deneyimine katılarak Endonezya’da sürüşe başlayabilirsiniz.

Bus Simulator İndonesia APK oyunu içerisinde yolcu taşıyabilir ve aracınıza modifiye yapabilirsiniz. Endonezya’yı sürüş yaparak keşfetmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)