Bus Simulator City Ride APK 1.1.2

Icon Bus Simulator City Ride APK 1.1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bus Simulator City Ride APK Monetization ile oyundaki kilitli özellikleri kullanabilirsiniz! Bus Simulator City Ride APK 1.0 2 sürümünü web sitemizden indirin!

Bilgisi Bus Simulator City Ride

İsim Bus Simulator City Ride
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.1.2
Boyut 734.1 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici astragon Entertainment GmbH
Fiyat $3.99
Google Play Linki com.astragon.bussim
Şimdi İndir

Bus Simulator City Ride Download APK Nedir?

Kuzey Avrupa mimarisi esinlenerek geliştirilen Bus Simulator City Ride Bus Game 2022 oyunu içerisinde otobüs sürme deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Gerçekçi dizayn edilen grafikler ile birlikte simülasyon deneyimine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

“astragon Entertainment GmbH” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan mobil oyunda canlı trafik içerisinde otobüs kullanabilirsiniz. Bus Simulator City Ride APK İndir ve otobüs sürmeye başla!

Mobil oyunu içerisinde farklı türlerde otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler Mercedes-Benz, Man, IVECO BUS gibi markaların gerçek araçları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Bus Simulator City Ride APK Beta oyunu içerisinde iki katlı otobüsler, elektrikli otobüsler ve toplamda 10 farklı otobüs sürüş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Bus Simulator City Ride APK Android cihazlar için sunulan en iyi simülasyon oyunlarından birisidir. Mobil oyunu içerisinde kendi taşıma şirketinizi kurabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. Yeni bölgeleri keşfederek görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bus Simulator City Ride APK oyunu içerisinde şehir limanına gidebilir, kırsal alanlarda sürüş yapabilir ve modern şehir içerisinde yolcu taşımacılığı yapabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)