Bully APK 1.0.0.18

Icon Bully APK 1.0.0.18
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bully APK İndir Ve Akıllı Cihazından Aksiyon Oyununu Oynamaya Başla! Bully APK Download İle, Okul İçerisindeki Prestijini Yükselt! Mini Oyunlara Katıl!

Bilgisi Bully

İsim Bully
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 1.0.0.18
Boyut 11 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $6.99
Google Play Linki com.rockstargames.bully
Şimdi İndir

Bully: Anniversary Edition Nedir?

15 yaşındaki “Jimmy Hopkins” isimli karakterin hayat hikayesine eşlik edebileceğiniz bir mobil oyundur. “Rockstar Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir.

Bully APK Son Sürüm oyununda yaramaz bir çocuk olan Jimmy, “Bullworth Akademisi” isimli okulda okumaktadır. Diğer öğrencilerle başı daima derde girmektedir. Okulda sürekli kavga etmekte ve öğretmenleriyle sorun yaşamaktadır.

Jimmy’nin hayatına eşlik edebileceğiniz Bully APK Full oyunu içerisinde okuldaki zorbalara karşı mücadele etmeli, derslerinizi olabildiğince iyi bir şekilde tamamlamalı, boş zamanlarınızda eğlenerek vakit geçirmelisiniz.

Ayrıca Bully APK oyunu içerisinde mini oyunlar bulunmaktadır. Örneğin, biyoloji dersinde kurbağa kesme oyununu oynayabilir, yakan top mücadelesine katılabilirsiniz.

Bully APK oyununda yüksek çözünürlüklü grafikler ile eğlenceli bir aksiyon deneyimi tecrübe edebilirsiniz. Oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)