Buddy Toss APK 1.5.4

Icon Buddy Toss APK 1.5.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Buddy Toss APK Android Oyun Platformlarında Sevilen Bir Rekor Kırma Oyunudur! Buddy Toss İle Tuttuğunuz Adamı Uzay Boşluğuna Kadar Fırlatabilirsiniz!

Bilgisi Buddy Toss

İsim Buddy Toss
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.5.4
Boyut 59.98 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici BIGDOG GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki game.free.rise.hole.up.io.love.balls.toss.up
Şimdi İndir

Buddy Toss Nedir?

Süper güçlü karakterler ile birlikte tuttuğunuz insanı yukarıya fırlatarak rekor kırmaya çalışılan bir gündelik oyunudur. iOS ve Android sistemli cihazlarda oynanmak üzere “BIGDOG GAMES” tarafından geliştirilmiştir.

Buddy Toss APK oyunu içerisinde kullandığınız kahramanın enerji çubuğu bulunmaktadır. Tuttuğunuz insanı havaya attıktan sonra, kollarınıza geri düşme zamanını ayarlayarak ekrana dokunmanız tekrar fırlatmanız için yeterlidir.

Enerji çubuğunuz bitene kadar bu işlemi tekrar edebilirsiniz. İyi bir zamanlama ve odaklanma ile birlikte, uzaydaki gezegenlere kadar insanı fırlatabilirsiniz.

Fırlattığınız insan havada süzülürken geçtiği yerler sürekli değişmektedir. Uzayda keşfedebileceğiniz eğlenceli görseller oyun içerisinde bulunmaktadır.

Buddy Toss APK Sınırsız Para özelliği ile birlikte sunulmaktadır. Mobil oyunu sitemizden Buddy Toss APK İndir ile cihazınıza indirebilirsiniz.

Buddy Toss APK oyunu ile yeryüzünde yaşayan en güçlü insan olarak rekor kırmak ister misiniz? Gündelik olarak oynayabileceğiniz oyunda oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)