Bucket Crusher APK 1.3.18

Icon Bucket Crusher APK 1.3.18
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bucket Crusher APK Oyunu İçerisinde Sınırsız Para Kullanmak İster Misiniz? Bucket Crusher APK Android Oyunu İle Duvarları Yıkın, Aracınızı Geliştirin!

Bilgisi Bucket Crusher

İsim Bucket Crusher
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.18
Boyut 112.31 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici VOODOO
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.AndreyGushchin.BucketCrusher
Şimdi İndir

Bucket Crusher APK All Open Nedir?

Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızdan oynayabileceğiniz Bucket Crusher oyunu içerisinde, özelliklerini kullanabilir ve tüm özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

Mobil oyun içerisindeki temel amaç, iş makinasını kullanarak duvarları yıkmaktır. Yıkım işlemlerinden para kazanabilir, kazandığınız para ile birlikte aracınızı geliştirebilirsiniz.

Duvarları daha kısa sürede yıkmak için daha büyük bir yıkım pervanesini satın alabilir, sınırsız para özelliklerini oyununda kullanabilirsiniz. Bucket Crush APK Android Oyun içerisinde yıkım yaparak stresinizi atabilirsiniz.

Mobil oyunu hemen deneyimlemeye başlamak istiyorsanız, Bucket Crush APK App Download ile sitemizden indirebilirsiniz. Böylece, Bucket Crusher APK Bedrock Edition oyunu içerisinde eklentilerini kullanabilirsiniz.

Bucket Crusher APK oyunu, “VOODOO” isimli mobil oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. 2 boyutlu olarak geliştirilen mobil oyun, gündelik olarak oynayabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)