Bridge Constructor APK 11.6

Icon Bridge Constructor APK 11.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bridge Constructor APK İndir Ve Mobil Cihazından Köprüleri Dizayn Et! Bridge Constructor APK Free Download İle Oyunu Oynamaya Başla! İnşaat Yeteneğini Göster!

Bilgisi Bridge Constructor

İsim Bridge Constructor
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 11.6
Boyut 57 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici ClockStone STUDIO
Fiyat $1.99
Google Play Linki com.headupgames.bridgeconstructor
Şimdi İndir

Bridge Constructor Nedir?

“ClockStone STUDIO” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, köprü inşa ederek trafik akışını sağlayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Android ve iOS sistemli cihazları destekleyen Bridge Constructor APK oyunu içerisinde, 40 farklı seviyeyi oynayarak çeşitli tasarımlarda köprüler inşa etmeniz gerekmektedir.

İnşa ettiğiniz köprüyü kullanıma açmadan önce, stres testi yapabilirsiniz. Bu test kurduğunuz köprünün, üzerinden geçen araçların ağırlıklarına ne kadar dayanıklı olduğunu görmenizi sağlamaktadır.

Bridge Constructor APK Premium oyununda kullanabileceğiniz beton, çelik, kablo ve tahta gibi malzemeler bulunmaktadır. Dizayn edeceğiniz köprüye göre bu malzemeleri en iyi şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Bridge Constructor APK Full oyunu içerisinde, her köprü inşaatı için size verilen bir bütçe bulunmaktadır. Kullandığınız malzemeleri seçerken bütçe sınırını aşmamanız gerekmektedir.

Bridge Constructor APK oyununda hayal gücünüzü kullanarak birçok köprü tasarımı yapabilir ve keyifli bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)