Bowmasters APK 2.15.28

Icon Bowmasters APK 2.15.28
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bowmasters APK İndir Ve Nişancılık Kabiliyetini Sergile! Hedefine Odaklan, Taktiksel Hesaplamalarla Atışını Yap! Bowmasters APK Mücevher Kullan, Avantajı Kaçırma!

Bilgisi Bowmasters

İsim Bowmasters
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.15.28
Boyut 141M
Kategori Aksiyon
Geliştirici Miniclip.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.bowmasters
Şimdi İndir

Bowmasters Nedir?

Bowmasters, dilimizde “Okçuluk Ustaları” anlamına gelmektedir. Kullanıcıların nişan alarak, belirli bir mesafe içerisinde hedeflerini vurmalarını amaçlayan bir oyundur.

Bowmasters APK içerisinde, kullanıcıların erişimine sunulmuş 41 farklı karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden istediğinizi seçebilir ve kullanıma sunulmuş olan 41 farklı silah ile atışınızı yapabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak diğer oyuncularla rekabet içine girebilirsiniz. Nişancılık kabiliyeti iyi olan oyuncu, hedeflerine ve rakiplerine yaptığı atışlarla hasar vererek oyunu kazanmaktadır.

Oyunda kazandığınız düellolar, görevler ve başarılarla para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile yeni karakterlere ve silahlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Bowmasters APK Para Ve Elmas kullanabilirsiniz.

iOS ve Android sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz, Bowmasters APK Son Sürüm ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

“Miniclip.com” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulan Bowmasters APK isimli oyun, aksiyon kategorisinde yer almaktadır. Eğlenceli silahlarla birlikte nişancılık tecrübesi yaşamak için oyunu sitemizden hemen indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)