Boom Beach Frontlines APK 0.10.0.58307

Icon Boom Beach Frontlines APK 0.10.0.58307
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Boom Beach Frontlines Gameplay Ve Çok Daha Fazlasını Yazımızda Okuyabilirsiniz! Boom Beach Frontlines Download İle Oyununu Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz!

Bilgisi Boom Beach Frontlines

İsim Boom Beach Frontlines
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 0.10.0.58307
Boyut 374.59 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Space Ape
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spaceapegames.boombeach.frontlines
Şimdi İndir

Boom Beach Frontlines APK Nedir?

Online olarak stratejik rekabete katılabileceğiniz savaş oyununda, birlikleri geliştirmek ve düşman kuvvetleri yok etmek temel amacı oluşturmaktadır.

Mobil oyun içerisinde farklı modlar bulunmaktadır. Bu modlar ile birlikte 9’a karşı 9 takım mücadelesine girebilir, arkadaşlarınızla omuz omuza ya da karşı saflarda savaşabilirsiniz. Dilerseniz mobil oyunu tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Boom Beach Frontlines Play Store ve birçok platform üzerinde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bunun sebebi, mobil oyunu içerisinde gerçek oyuncularla birlikte heyecanlı bir rekabet yaşanmasıdır.

Boom Beach Frontlines Release Date (oyun ne zaman çıkacak) diye soruyorsanız, mobil oyununu sitemizden hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Boom Beach Frontlines APK İOS ve Android sistemli tüm cihazlarınızda oyunu oynayabilir, mükemmel mücadeleye katılabilirsiniz. özelliklerini kullanarak oyun içerisindeki yükseltmeleri zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Beach Frontlines Max Level ile birlikte son seviyeye kolayca ulaşabilirsiniz. Birliklerinizi ve savaş taktiklerinizi geliştirebilir, arkadaşlarınızla birlikte takım kurabilirsiniz.

Boom Beach Frontlines APK oyunu, “Supercell” ve “Space Ape” tarafından geliştirilmiştir. 20’nin üzerinde farklı haritayı içerisinde bulunduran oyunda, heyecanlı savaş mücadelesine katılabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)