Blutv Ücretsiz Izleme APK 3.35.2

Icon Blutv Ücretsiz Izleme APK 3.35.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Blu TV Ücretsiz APK Uygulaması Aracılığı İle Yüzlerce İçeriğe Anında Ulaş! Ücretsiz BluTV APK Avantajlarını Kullanarak Film,Dizi Keyfine Aralıksız Devam Et!

Bilgisi Blutv Ücretsiz Izleme

İsim Blutv Ücretsiz Izleme
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.35.2
Boyut 19.61 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici BluTV
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dsmart.blu.android
Şimdi İndir

Blu TV Uygulaması Nedir?

Canlı yayın ve televizyon kanallarını, aynı zamanda dizi, film, belgesel ve yüzlerce içeriği mobil cihazınızdan izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır.

BluTV internet sitesinin izleyiciler içerisinde oldukça popüler hale gelmesinin ardından, mobil uygulama olarak kullanıcılara sunulmuştur. BluTV Ücretsiz İzle APK uygulaması, “Eğlence Uygulamaları” isimli kategoride yer almaktadır.

BluTV Ücretsiz İzleme Programı aracılığı ile, BluTV’nin özel olarak geliştirdiği “Yaşamayanlar”, “Bozkır”,”Masum” gibi içerikleri ve dünya üzerindeki popüler içerikleri izleyebilirsiniz.

Blu TV Ücretsiz İzleme APK uygulamasını çevrimdışı modunda kullanabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde dizi, belgesel, film ve canlı yayın içeriklerini izlemeye devam edebilirsiniz. Uçak seyahatlerinizde uygulamayı uçak modunda kullanabilirsiniz.

13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulan uygulama, reklamsız bir arayüze sahiptir. Uygulamayı sitemizden indirebilir, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan kullanabilirsiniz.

BluTV Ücretsiz İzleme APK ile izlediğiniz herhangi bir içeriğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kaliteli yapıtları, güncel film ve dizileri, eşsiz belgeselleri, canlı yayın içeriklerini anında izleyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)