Bloons TD Battles APK 6.19

Icon Bloons TD Battles APK 6.19
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bloons TD Battles İndir Ve Mobil Cihazından Stratejik Bir Savunma Planla! BTD Battles İndir Ve Oyundaki Zorlu Seviyelere Karşı, Arkadaşlarınla Rekabet Et!

Bilgisi Bloons TD Battles

İsim Bloons TD Battles
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.19
Boyut 97.28 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici ninja kiwi
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ninjakiwi.bloonstdbattles
Şimdi İndir

BTD Battles Nedir?

Belirli bir yol üzerinde ilerlemekte olan balonlara karşı maymun kulelerini kullanarak, defans yapma amacını taşıyan bir mobil oyundur.

BTD Battles APK oyunu, “ninja kiwi” isimli video oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. “Strateji Oyunları” kategorisinde yer almaktadır.

BTD Battles APK oyunu, 2 farklı oyuncu ile oynanmakta ve farklı seviyelerden oluşmaktadır. Her seviyede yol üzerinde ilerleyen balonlar güçlenmektedir.

Dolayısıyla, oyuncuların daha çok savunma kulesi inşa etmeleri ve inşa ettikleri kuleleri güçlendirmeleri gerekmektedir. Oyuncuların yaşam puanları bulunmaktadır.

Balonlar ilerlemekte oldukları yolun sonuna ulaşırlarsa, oyuncunun yaşam puanını düşürmektedirler. Balonların yolun tamamlamasını engelleyen oyuncu, oyunu kazanmaktadır.

BTD Battles APK Download ile oyunu, Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilir ve online olarak diğer oyuncularla rekabete girmeye başlayabilirsiniz.

BTD Battles APK oyunu içerisinde 22 farklı maymun kulesi ve her kule için 8 adet yükseltme bulunmaktadır. Oyunu kazanmak için balonlara karşı etkili bir strateji geliştirmeniz gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)