Bloons TD 6 APK 39.2

Icon Bloons TD 6 APK 39.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bloons TD 6 APK Oyunu İle Kule Savunması Yapın! Stratejinizi Geliştirin Ve Oyunda İlerleyin! Yeteneklerine Güveniyorsan Hemen Bloons TD 6 APK İndir !

Bilgisi Bloons TD 6

İsim Bloons TD 6
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 39.2
Boyut 66.13 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici ninja kiwi
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.ninjakiwi.bloonstd6
Şimdi İndir

Bloons TD 6 Nedir?

Bloon isimli renkli balonların belirli bir yol üzerinde ilerlediği, bu balonları belirli konumlara yerleştirdiğiniz maymunlar ve kahramanlarla patlatmanızı amaçlayan bir TD (Tower Defense) oyunudur.

TD yani, “Kule Defans” oyunları, ilerlemekte olan düşmanları öldürmeye ve belirlenmiş olan yoldan geçirmeme amacını ifade etmektedir.

Bloons TD Battles 6 APK oyununda ilerledikçe, balonlar daha çok güçlenmektedir. Dolayısıyla, sizinde daha güçlü maymun atıcıları ekrana yerleştirmeniz gerekmektedir.

Çeşitli özelliklere sahip +20 adet maymun atıcı bulunmaktadır. Ayrıca 3 adet kahramanı kullanabilirsiniz.

Maymunları ve kahramanları geliştirerek daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bloons TD 6 APK Download ile oyunu indirebilirsiniz.

Oyun içerisinde +50 adet harita bulunmaktadır. Tek oyunculu olarak çevrimdışı oynayabilir veya 4 oyuncuya kadar arkadaşlarınızla online mücadeleye girebilirsiniz.

Oyun, “ninja kiwi” tarafından Android ve iOS kullanıcılarına sunulmuştur. Bloons Tower Defense 6 APK Latest Version ile güncel versiyonu oynamaya başlayabilirsiniz.

Strateji yeteneklerinize güveniyorsanız ve zorlu bir mücadeleyi mobil cihazınızdan oynamak istiyorsanız, Bloons TD 6 APK ile keyifli bir oyun deneyimi yaşamak için, oyunu hemen sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)