Bloons TD 5 APK 4.1

Icon Bloons TD 5 APK 4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bloons TD 5 APK İle Ekonomiye Sahip Ol! Bloons TD 5 APK İndir Ve Arkadaşlarınla Dayanışma İçinde Kule Savunması Yapmaya Başla!

Bilgisi Bloons TD 5

İsim Bloons TD 5
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.1
Boyut 100.40 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici ninja kiwi
Fiyat $2.99
Google Play Linki com.ninjakiwi.bloonstd5
Şimdi İndir

Bloons TD 5 Nedir? 

Eğlenceli grafikler ve keyifli animasyonlar eşliğinde isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

Kule savunma oyunları “Strateji Oyunları” kategorisine dahil edilmektedir.

Bu tarz oyunlardaki temel amaç bir güzergah üzerinde ilerleyen düşmanları, güzergahlarını tamamlamadan dikilen saldırı kuleleri aracılığı ile yok etmektir.

“ninja kiwi” tarafından geliştirilen oyun serisinin beşinci oyununda, serinin diğer oyunlarından farklı olarak dayanışma modu kullanıcılara sunulmuştur.

Bu aracılığı ile kullanıcılar yalnız başlarına oynamak yerine, arkadaşları ya da online bir oyuncu ile birlikte kule savunması yapabilmektedir.

Bloons TD Battles 5 APK oyunu içerisinde 19 farklı kule bulunmaktadır. Bu kulelere 2 farklı sevide atlatark güçlendirme yapılabilmektedir. 30’dan fazla farklı dizayn edilmiş parkur bulunmaktadır.

+250 görevi içerisinde bulunduran Bloons TD 5 Son Sürüm oyunu, oldukça keyifli ve aksiyon dolu bir yapıya sahiptir. Bloons TD 5 APK Free Download ile oyunu ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Bloons TD 5 APK oyununda bulunan özel görevleri keşfederek eğlenceli oyunda zorlayıcı seviyelerle karşılaşabilirsiniz. Strateji yeteneğinizi kule savunması yapmak için kullanmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)