Bloody Bastards APK 3.3.1

Icon Bloody Bastards APK 3.3.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bloody Bastards APK Menüsü Oyun İndir Ve Kılıç, Kalkan, Daha Birçok Silah İle Rakiplerine Saldır! Bloody Bastards APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonunu Oyna!

Bilgisi Bloody Bastards

İsim Bloody Bastards
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.3.1
Boyut 89.74 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Tibith
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tibith.badboxing
Şimdi İndir

Bloody Bastards Nedir?

“Tibith” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, 2 boyutlu, mobil bir dövüş ve aksiyon oyunudur. “PEGI 16” sertifikasına sahiptir. Sertifika, oyunun 16 yaş ve üzeri kullanıcılar için geliştirildiğini ifade etmektedir.

Bloody Bastards APK Arşivleri içerisinde bulunan oyun, Orta Çağ’da geçmektedir. Fizik ve saldırı tabanlıdır. Oyuncunun rakiplerine kılıç, balta, sopa, zincir, gürz, çekiç gibi +100 adet silahla saldırı yapması temel amacı ile oynanmaktadır.

Oyuncu, karakterinin ellerini ekranın farklı yerlerindeki sanal tuşlarla ayrı ayrı kontrol etmektedir ve Bloody Bastards APK All oyunu içerisinde, “Ragdoll” ismi verilen bir mekanik kullanılmıştır.

Rakiplerinize karşı çeşitli silahlarla saldırabileceğiniz yüzlerce farklı dövüş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Bloody Bastards APK oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Bloody Bastards APK oyununda heyecan dolu savaş sahneleri, seviyenize göre karşılaşabileceğiniz zorlu rakipler ve gerçek kullanıcılara karşı heyecanlı mücadeleler sizi beklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)