Block Strike APK 7.7.5

Icon Block Strike APK 7.7.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Block Strike APK Son Sürüm İle Oyunun En Son Versiyonunu Oynamaya Başla! Block Strike APK İndir Ve Çevrimiçi Mücadelelerde Arkadaşlarınla Birlikte Savaşa Katıl!

Bilgisi Block Strike

İsim Block Strike
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.7.5
Boyut 206.58 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rexet Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rexetstudio.blockstrike
Şimdi İndir

​Block Strike Nedir?

“Rexet Studio” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan, 3 boyutlu grafiklere sahip bir nişancı oyunudur. Çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla rekabete girmenize olanak tanımaktadır.

Block Strike APK 2022 oyunu içerisinde karakterinizi kişiselleştirmeniz mümkündür. Ayrıca yeni silahları oyun içerisinden satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun “FPS” tarzı bir oyundur. Kullandığınız karakterin bakış açısıyla ekranı gördüğünüz oyunlara, First Person Shooter (FPS) ismi verilmektedir.

13 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulan Block Strike APK oyunu, “Aksiyon Oyunları” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır. Oyun içerisinde 24’ten fazla oyun modu bulunmaktadır.

Takımınızla ölüm maçlarına katılabilir, kule savaşlarında yer alabilir, hatta oyun içerisinde sörf yapabilirsiniz. Block Strike APK Download ile oyunu sitemizden Android sistemli herhangi bir cihazınıza indirebilirsiniz.

Block Strike APK oyunu ile 70 farklı haritada arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 40’tan fazla silahı kullanabilir ve nişancılık yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)