BitLife APK 3.8

Icon BitLife APK 3.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bitlife god mode APK İndir Ve Akıllı Cihazından Eğlenceli bir Oyun Hikayesine Katıl, Seçimini Yap! Bitlife APK Türkçe Açıklaması İle Birlikte Sitemizde Bulunmaktadır!

Bilgisi BitLife

İsim BitLife
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.8
Boyut 142.50 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Candywriter, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.candywriter.bitlife
Şimdi İndir

BitLife - Life Simulator Nedir?

Bitlife APK Full oyunu, dünyaya geldiğiniz andan itibaren tüm seçimlerinizi kendi iradenizle yapmanıza olanak tanıyan bir mobil oyundur. Yaptığınız seçimler sonucunda hayatınız şekillenmektedir.

Hayatınızda gerçekleşen gelişmelere karşı yeni kararlar vermeniz gerekmektedir. Böylelikle, kendi seçimlerinizi yaşadığınız bir hayatı simüle etmenize olanak tanınmaktadır.

Oyun ilginç yapısı ile oldukça dikkat çekmektedir. İsterseniz insanlığa yardımcı olmak için hayatınızı adayabilir, isterseniz hırsızlık gibi suçlar işleyerek hayatınızı yönlendirebilirsiniz.

Bitlife APK oyununun içerisinde aradığınız aşkı bulabilir ve aile hayatınızı kurabilirsiniz. Oyunu Bitlife APK Download ile birlikte, Android cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. Maceralara atılarak keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Bitlife APK oyunu, “Candywriter, LLC” isimli oyun geliştiricisi tarafından 17 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Hayatınızı tamamen değiştirecek kararları vermeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)