Bitexen APK 0.80

Icon Bitexen APK 0.80
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bitexen APK İndir Ve Akıllı Cihazından Kolayca Kripto Para Alım Ve Satım İşlemlerini Gerçekleştir! Bitexen Coin İle Birlikte Yatırımlarınızı Yönetmek İster Misiniz?

Bilgisi Bitexen

İsim Bitexen
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.80
Boyut 13 MB
Kategori Finans
Geliştirici Bitexen Teknoloji A.Ş.
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Bitexen APK Latest Version Nedir?

Kripto para birimi ticaretini gerçekleştirmek için geliştirilen bir mobil uygulamasıdır. 100’den fazla kripto para üzerinde alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulamasını kullanarak haftanın her günü 24 saat hizmet veren destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. BTC, IOTA, Ethereum, EOS ve daha birçok popüler kripto para birimi üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Bitexen APK üzerinden farklı para birimleri ile dijital kripto para birimlerini satın alabilir, 5000’den fazla çift üzerinde işlem yapabilirsiniz. Bitexen APK Cepde ve her yerde kullanabileceğiniz pratik bir uygulamasıdır.

Mobil uygulama sağlayıcıları tarafından yapılan açıklamalara göre, çift katmanlı güvenlik hizmeti ile kullanıcı varlıkları korunmaktadır. Ayrıca yapılan para transferlerinin oldukça kısa bir süre içerisinde işleme alındığı belirtilmektedir.

Bitexen APK Download ile mobil uygulamasını sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz. Kripto yatırımlarınızı yönetebilir, yeni coinleri satın alabilirsiniz.

Bitexen APK uygulaması, “Bitexen Teknoloji A.Ş.” tarafından geliştirilen yerli bir uygulamadır. Platform içerisinde kripto ticaretine katılabilir, ilgilendiğiniz kripto varlıklarının fiyat takibini yapabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)