Binance APK 2.75.1

Icon Binance APK 2.75.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Binance Indır Ve Yatırımlarına Akıllı Cihazından Erişim Sağla! Binance TR APK İle BTC İşlemlerini Hızla Gerçekleştir, Banka Hesabına Güvenle Transfer Yap!

Bilgisi Binance

İsim Binance
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.75.1
Boyut 183.55 Mb
Kategori Finans
Geliştirici Binance Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.binance.dev
Şimdi İndir

Binance: BTC Ve 600+ Krip Nedir? 

Binance, güvenle para transferi ve yatırım yapabileceğiniz bir trading platformudur. Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda kullanabilmeniz için mobil uygulama olarak sunulmuştur.

Uygulaması içerisinde BTC ve 600’den fazla alt coine erişim sağlayabilirsiniz. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık seyir grafiklerini inceleyebilirsiniz.

Grafikler üzerinden analiz yapabilir ve yatırımlarınızı doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Vadeli, vadesiz, marjin ve çapraz marjin özelliklerini kullanarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Güvenlik seçeneklerinizi kişiselleştirebilir ve hesabınızda Google Authenticator kullanarak üst düzey bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü ve istediğiniz bir saatte hesabınızdan bakiye çekebilir ya da transfer yapabilirsiniz.

Türkçe dil desteği ile birlikte uygulaması içerisinde zorlanmadan işleyişi öğrenebilir ve öğreticiden yardım alabilirsiniz. Binance TR APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Binance APK İndir ve yatırım yapmaya hemen başla!

Binance Masaüstü Uygulaması aracılığı ile işlemlerinizi bilgisayarınız üzerinden yapabilir, özelliklerini ücretsiz kullanarak coin satın alabilirsiniz.

Binance APK uygulaması “Binance Inc.” tarafından geliştirilmiştir. “Finans Uygulamaları” isimli kategoride listelenmektedir. Hızlı, pratik ve güvenli bir yapı üzerine kurulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)