Betpark TV APK 2.4

Icon Betpark TV APK 2.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Betpark Tv (Canli Maç Yayını) Mobil Uygulaması İle Birlikte Spor Karşılaşmalarını Bedava Olarak İzleyin! Betpark Tv Bein Sport 1 Kanallarına Erişim Sağla!

Bilgisi Betpark TV

İsim Betpark TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.4
Boyut 3 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Betpark.tv
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Betpark Tv 36 Nedir?

“Betpark.tv” geliştiricisi tarafından geliştirilen, Android ya da iOS sistemli akıllı cihazlarınızdan maç yayınlarını ve ücretsiz olarak izleyebileceğiniz mobil bir uygulamasıdır. Uygulama içerisinde birçok spor kategorisi bulunmaktadır.

Yayınlanan spor karşılaşmaları liste şeklinde ana ekranda görünmektedir. Ayrıca, arama çubuğunu kullanarak da izlemek istediğiniz yayın kanalını aratabilirsiniz.

İnternet üzerinden çalışan Betpark Tv Canlı yayın uygulaması içerisinde, bedava maç izleme keyfine sizde hemen katılabilirsiniz. Betpark Tv Canli Mac Yayini Bedava Bein Sport İzle ve heyecanlı karşılaşmalarda favori takımını destekle!

Betpark Tv Canli Maç İzle uygulamasını içerisinden izlemek istediğiniz maç yayınlarının kalitesini seçebilirsiniz. İnternet hızınıza göre donma ya da takılma yaşamadan karşılaşmaları izleyebilirsiniz.

Betpark Tv APK uygulaması aracılığı ile günün her saatinde yayınlanan karşılaşmaları istediğiniz bir yerden izleyebilirsiniz. Ücretsiz deneyimine katılmak için uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)