Bein Sports APK 2.2.5

Icon Bein Sports APK 2.2.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

M.Bein Sports Uygulaması Aracılığı İle Spor Haberlerine Anında Ulaşabilirsiniz. Bein Sports.com.tr İnternet Sitesini Uygulama Aracılığı İle Takip Edebilirsiniz!

Bilgisi Bein Sports

İsim Bein Sports
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.2.5
Boyut 20.90 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Digiturk
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.digiturk.ligtv
Şimdi İndir

beIN SPORTS TR Nedir?

“Digiturk” isimli ünlü firmanın geliştirdiği, spor haberlerine anlık olarak ulaşmanızı sağlayan, spor haberleri ve spor videolarını Android cihazınızdan görüntülemeniz için tasarlanan bir mobil uygulamadır.

Bein Sports Uygulama aracılığı ile dünya üzerinde gerçekleşen La Liga, Fransa Ligi, Sportoto Süper Lig gibi birçok ligde yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bahis oyunları oynuyor ve maç sonuçlarını güncel olarak takip ediyorsanız, Bein Sport APK 2022 uygulaması aracılığı ile iddaa programının tüm maçlarına ulaşabilirsiniz.

Maç yorumlarına, spor karşılaşmalarında çekilen fotoğraflara ve çok daha fazlasına uygulama ile ulaşabilirsiniz. Bein Sports APK İndir ile uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bein Sports APK uygulaması aracılığı ile spor haberlerinin anlık olarak güncellendiği bir platformu akıllı cihazınız ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)