Bein Sport 1 APK 1.1

Icon Bein Sport 1 APK 1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bein Sports HD 3 HD live TV Reklamsız Kanalları İle Android Cihazınızdan Spor Kanallarını İzleyebilirsiniz! M.Bein Sport İçeriklerini Ücretsiz Olarak İzlemek İster Misiniz?

Bilgisi Bein Sport 1

İsim Bein Sport 1
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.1
Boyut 9.83 MB
Kategori Spor Dalları
Geliştirici Sports Soft Inc
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Bein Sports Live Streaming HD Nedir?

Bein Sports Premium 1 APK uygulaması, spor kanallarını çevrimiçi ve canlı olarak izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Spor dünyasındaki gelişmeleri anında öğrenmeniz için “Sports Soft Inc” tarafından geliştirilmiştir.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Bein Sport 1 APK İndir uygulaması, heyecanlı spor karşılaşmalarını, yüksek görüntü kalitesi ile sunarak dikkatleri üzerine toplamıştır.

Futbol liglerini yakından takip etmenize olanak tanıyan mobil uygulamayı, Bein Sports 1 APK indir ile sitemizden mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

beIN Sports HD’nin tüm kanallarına uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz. İzlemek istediğiniz kanalın üstüne gelerek “Oynat” butonuna basmanız, izlemek istediğiniz kanalı açmanız için yeterlidir.

Bein Sport 1 APK uygulaması şu an için, Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinde kullanıcılara hizmet vermektedir. Kullanımı basit, yalın bir arayüze sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)