beIN CONNECT APK 5.2.6b688

Icon beIN CONNECT APK 5.2.6b688
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Beın Connect APK İndir Ve Mobil Cihazını Televizyon Olarak Kullanmaya Başla! Bein Connect APK Kullanarak Popüler İçerikleri Ve Maç Yayınlarını İzle!

Bilgisi beIN CONNECT

İsim beIN CONNECT
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 5.2.6b688
Boyut 43.46 Mb
Kategori Eğlence
Geliştirici Digiturk
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.digiturk.iq.mobil
Şimdi İndir

Bein Connect Nedir?

Cihazınızdan filmleri, belgeselleri, dizileri ve canlı maç yayınlarını izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. İçerisinde birçok içerik bulunmakta ve bu içerikler belirli aralıklarla güncellenmektedir.

“Digiturk” isimli sağlayıcı tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Bein Connect web sitesinin uygulama versiyonudur. Android ve iOS sistemli cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Yabancı ve yerli içeriklere Bein Connect Full APK ile, mobil cihazınızı kullanarak saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bein Connect Ücretsiz APK ile, futbol liglerini, spor kanallarını ve canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca, Bein Connect APK Son Sürüm içerisinde, +60 TV kanalı bulunmaktadır.

Film izlemek, dizi takip etmek sizinde hayatınızın bir parçası ise, canlı spor yayınları oldukça dikkatinizi çekiyorsa, belgesel izlemekten oldukça keyif alıyorsanız, Bein Connect APK kullanarak tüm isteklerinizi karşılayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)