Beatstar APK 29.0.0.2797

Icon Beatstar APK 29.0.0.2797
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Beatstar APK Money İle Birlikte Uygulamayı Sınırsız elmas Kullan! Beatstar Pro APK Uygulaması İle Eğlenceli Müzik Çalma Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz!

Bilgisi Beatstar

İsim Beatstar
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 29.0.0.2797
Boyut 177.95 Mb
Kategori Müzik
Geliştirici Space Ape
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spaceapegames.beatstar
Şimdi İndir

Beatstar - Touch Your Music Nedir?

Popüler müzikleri kayan bir ekran üzerindeki butonlara basarak çalabileceğiniz, ritim ve vokalleri kaydırarak geçiş yapabileceğiniz, bir müzik oyunu uygulamasıdır.

“Space Ape” tarafından geliştirilen Beatstar APK all songs uygulaması, +13 yaşındaki kullanıcılara sunulmaktadır. Uygulama içerisinde ilerledikçe zorluk derecesi yükselen yeni müzikler karşınıza çıkmaktadır.

Arkadaşlarınızla müzikleri doğru çalarak puan toplama yarışına girebileceğiniz uygulamasında, klasik müzikler de bulunmaktadır. Kendi müzik zevkinize göre istediğiniz parçayı seçebilir ve çalabilirsiniz.

Beatstar APK İOS ve Android sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Beatstar - Touch Your Music APK always perfect uygulamasını, sınırsız özelliklerle kullanmak için sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Beatstar APK uygulaması aracılığı ile müzik çalma deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Başarılarınıza göre puan toplayabilir, online listelerde üst sıralara tırmanmak için mücadele edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)