Beat Jumper Edm Up APK 2.7.7

Icon Beat Jumper Edm Up APK 2.7.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Beat Jumper Edm Up APK Oyunu İçerisinde Bulunan Topu Yönlendirerek Rekor Kırmaya Hazır Mısınız? Beat Jumper APK Oyunu İle Müzik Eşliğinde Zıplamaya Başla!

Bilgisi Beat Jumper Edm Up

İsim Beat Jumper Edm Up
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.7.7
Boyut 51.97 Mb
Kategori Müzik
Geliştirici AMANOTES PTE LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.amanotes.pamainfinitybounce
Şimdi İndir

Beat Jumper: EDM Up! Nedir?

Zıplayan bir topa sağ ve sol yön hareketlerini vererek, hareket eden platformların üzerinde zıplama ve yukarı doğru tırmanma amacıyla oynayabileceğiniz müzikli bir oyunudur.

Mobil oyun seviyelerden oluşmaktadır. İlk seviyelerde sabit duran platformlar, seviyeler ilerledikçe hareket etmektedir. Birbirinden uzaklaşan platformlar arasında hızlı karar vererek zıplamanız gerekmektedir.

Give İt Up Beat Jumper APK oyunu, dikkatinizi yoğunlaştırmanız ve yapacağınız hamleleri hızla düşünmeniz gereken bir oyundur. Zıplama hareketleriniz müziğin ritimlerini tamamlamaktadır.

İsterseniz Beat Jumper APK oyunu içerisine sevdiğiniz müzikleri eklemeniz de mümkündür. Böylece eğlenceli oyunda rekor kırmaya çalışırken sevdiğiniz müzikleri de dinleyebilirsiniz.

Beat Jumper APK Download ile oyunu sitemizden Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz. Deneyimini tecrübe etmeye hemen başlayabilirsiniz.

“AMANOTES PTE LTD” tarafından geliştirilen Beat Jumper Edm Up APK oyunu, tek eliniz ile her gün sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)