Beamng Drive APK 1.2

Icon Beamng Drive APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

BeamNG Drive APK İndir Ve Akıllı Cihazından Araç Sürüş Becerini Geliştir! Simülasyon Oyununa Katıl! BeamNG Drive APK PC Ve Akıllı Cihazlar İçin Yayınlanmıştır!

Bilgisi Beamng Drive

İsim Beamng Drive
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.2+
Son Sürüm 1.2
Boyut 22 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Beamng Drive
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

BeamNG Drive Simulator Nedir? 

Akıllı cihazınızdan araç sürüş simülasyonu yapmanıza olanak tanıyan bir mobil oyundur. “Yuan Hou” isimli oyun geliştiricisi tarafından titiz çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Kullanıcılara gerçekçi bir sürüş tecrübesi sunmaktadır.

BeamNG Drive APK Android oyunu içerisinde kullanılan fizik motoru, aracın eklentileri ve mekanik sistemi ile birlikte hareket etmektedir. Bu sayede oyun içerisinde sürüş yaparken gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşanmasına imkan tanımaktadır.

Oyunda yapılacak herhangi bir kaza sonucunda kullandığınız aracınız hasar almaktadır. Aracınızın alabileceği hasarlar, detaylara oldukça dikkat edilerek dizayn edilmiştir.

BeamNG Drive APK Son Sürüm oyunu ile arabadan kamyona kadar çeşitli araçları kullanabilirsiniz. Araçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Farklı kamera açılarını kullanabilirsiniz.

BeamNG Drive APK Nasıl İndirilir diye düşünüyorsanız, oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Android cihazınızdan oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

BeamNG Drive APK oyunu içerisindeki etkileyici grafikler ile birlikte gerçekçi bir sürüş deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Aracınız için motor, tekerlek, süspansiyon gibi ayarları oyun içerisinden yapabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)