Beach Buggy Racing APK 2023.01.11

Icon Beach Buggy Racing APK 2023.01.11
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Beach Buggy Racing 2 APK Oyununda, Arazi Araçları İle Yarışa Başla! Rakiplerini Yavaşlatmak İçin Saldırı Yap! Beach Buggy Racing APK İle Oyuna Katıl!

Bilgisi Beach Buggy Racing

İsim Beach Buggy Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2023.01.11
Boyut 77.53 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Vector Unit
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.vectorunit.purple.googleplay
Şimdi İndir

Beach Buggy Racing Nedir?

Arazi aracı ile rakiplerimizle yarıştığımız bir oyundur. Oyun içerisinde rakipleri yavaşlatmak ve etkisiz hale getirmek için silahlar kullanabilirsiniz.

Beach Buggy Racing APK oyunu, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmıştır. “Vector Unit” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

3 boyutlu olarak yayınlanan oyun içerisinde, farklı oyun modları bulunmaktadır.

Yarış esnasında silahlarınız ile rakiplerinize saldırı yapabilirsiniz. Direksiyon hakimiyetini kaybetmelerini sağlayabilir ve onları yavaşlatabilirsiniz.

Bitiş çizgisine ilk varan oyuncu olmak için, tuzaklardan kaçmalı ve rakiplerinizin silahlarına karşı kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Pist üzerindeki güçlendirmeleri toplayarak avantaj kazanabilirsiniz. Beach Buggy Racing APK kullanarak yarışı daha çok eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Kullandığınız araçların özelliklerini yükseltebilirsiniz. Araçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Beach Buggy Racing APK İndir ile, oyunu cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Beach Buggy Racing APK oyunuda, 15 farklı yarış pistinde mücadeleye girebilirsiniz. Tropik bir ormanda yarışabilir, volkan patlamaları arasından geçebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)