Be a Pro Football APK 0.204.4

Icon Be a Pro Football APK 0.204.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Football Agent Pro APK İle Profesyonel Bir Futbol Mücadelesine Katılabilirsiniz! EFootball APK Oyununda Ünlü Oyuncular İle Online Rakiplerine Karşı Mücadele Et!

Bilgisi Be a Pro Football

İsim Be a Pro Football
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.204.4
Boyut 924.13 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Studio Trois Private Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Trois.NOX
Şimdi İndir

Be a Pro Football Player Nedir?

Gerçek zamanlı olarak çevrimiçi oyuncular ile anlık mücadele etmenize olanak tanıyan bir futbol oyunudur. “Studio Trois Private Limited” tarafından geliştirilmiştir.

“Spor Oyunları” isimli oyun kategorisinde yer almaktadır. “PEGI 3” isimli sertifika ile birlikte sunulmaktadır. Sertifika 3 yaş ve üzerindeki tüm yaş gruplarının olumsuz etkilere maruz kalmadan Soccer Pro APK oyununu oynayabileceğini ifade etmektedir.

3 boyutlu grafikler ve ile birlikte sunulan Football Predictions Pro APK oyunu, gerçekçi top kontrolleri, çalım atma hareketleri, şut ve pas animasyonlarına sahiptir.

Be a Pro Football Games oyununu Pro Football APK İndir ile sitemizden Android sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz. Futbol mücadelelerine katılarak yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Be a Pro Football APK oyunu içerisinde kullanarak oyuncularınızı yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz. Yeni oyuncuları kadronuza transfer ederek güçlü bir takıma sahip olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)