BBTAN APK 10.0.4

Icon BBTAN APK 10.0.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

BBTAN By 111 APK İle Arkadaşlarınız Arasında Eğlenerek Yarışın! BBTAN APK İndir Ve Boş Vakitlerini Daha Eğlenceli Kılmak İçin Tuğlaları Kır Ve Bölümleri Tamamla!

Bilgisi BBTAN

İsim BBTAN
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 10.0.4
Boyut 92.63 Mb
Kategori Atari
Geliştirici 111%
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.crater.bbtan
Şimdi İndir

BBTAN APK Nedir?

BBTAN APK İOS ve Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz bir oyunudur. Oyundaki temel amaç, tüm tuğlaları en kısa sürede ve en az top miktarıyla kırmaktır. Cihazınızın ekranına ufak dokunuşlar yaparak robotun top fırlatmasını sağlayabilirsiniz.

BBTAN APK oyunu, eğlenceli ses efektleri ve cezbedici grafikleri ile boş vakitlerinizi eğlenerek geçirmenize olanak sağlamaktadır. Bölümleri geçerek para elde elde edebilir ve tuğlaları kırmak için daha iyi toplar satın alabilirsiniz.

“111%” tarafından geliştirilen BBTAN APK Android Oyun camiasındaki benzer oyunlara nazaran daha başarılı bir konuma gelmiştir. İndirme sayısı 10 milyonu aşmış olan oyununun, herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır.

BBTAN APK 2022 son sürümünü sitemizden ücretsiz bir şekilde BBTAN APK Download bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz. Böylece BBTAN APK All Balls özelliğini kullanabilir ve tüm topların kilidini ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz.

Çoğumuz günün stresini eğlenerek atmak için çeşitli mobil oyunlara başvurmaktayız. Eğer sizde boş vakitlerinizi eğlenerek geçirmek istiyorsanız, BBTAN APK oyununu hemen indirin!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)