Basketball Stars APK 1.41.4

Icon Basketball Stars APK 1.41.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Basketball Stars APK İle Mobil Cihazından Online Olarak Basketbol Oyna! Basketball Stars APK Kullanarak, Oyundaki Karakterini Özelleştir!

Bilgisi Basketball Stars

İsim Basketball Stars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.41.4
Boyut 56.94 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Miniclip.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.basketballstars
Şimdi İndir

Basketball Stars: Multiplayer Nedir?

“Miniclip.com” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir basketbol oyunudur. Zorlu karşılaşmada top sürebilir, atış yapabilir, sayı kazanarak rakiplerinizi mağlup edebilirsiniz.

Basketball Stars APK 2022 oyununda, 1e 1 çok oyunculu maçlarda arkadaşlarınızla karşılaşma yapabilir, dünya üzerindeki herhangi bir oyuncu ile rekabete girebilirsiniz.

3 boyutlu görseller ile sunulan oyun içerisinde, rakibinizden top çalabilir, blok koyabilir, smaç basabilirsiniz. Üst seviye maçlarda yeteneğinizi sergileyerek ödüller kazanabilirsiniz.

Karakterinizi çeşitli kıyafetlerle giydirebilir, tarzınızı basketbol sahalarına yansıtabilirsiniz. Basketball Stars APK Unlimited Gold ile, istediğiniz kıyafete ulaşabilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe özel sahalarda oynayabilir, başarılarınız doğrultusunda ödül toplayabilirsiniz. Basketball Stars APK Money ile, oyuna avantajlı başlayabilirsiniz.

Basketball Stars APK oyununda zamana karşı atışlar yapabilir, vücud hareketlerinizle rakibinizi atlatabilirsiniz. Eğlenceli bir mobil oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)