Basketball Arena APK 1.107.2

Icon Basketball Arena APK 1.107.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Basketbol Arena APK İndir Ve Mobil Cihazından Basketbol Mücadelesine Katıl! Basketbol Arena APK Para Kullanarak Karakterini Geliştir! Üst Seviyelere Ulaş!

Bilgisi Basketball Arena

İsim Basketball Arena
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.107.2
Boyut 162.66 Mb
Kategori Spor
Geliştirici Masomo Gaming
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.masomo.basketballarena
Şimdi İndir

Basketbol Arena Nedir?

“Kafa Topu” isimli popüler oyunun basketbol versiyonudur. Bu oyunda rakiplerinizle birebir mücadeleye girerek, belirli bir süre içerisinde basket atmanız ve puan toplamanız gerekmektedir.

Rakibinizin savunma yapmasını engellemek için oyun içerisinde farklı özellikleri kullanabilirsiniz. Basketbol Arena APK Reklamsız kullanarak avantaj kazanabilirsiniz.

Örneğin, rakibinizi buz içine hapsederek hareket etmesini engelleyebilirsiniz. Karakterinizin boyutunu büyütebilir ve potanızı gelen şutlardan koruyabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla anlık olarak basketbol maçlarına katılabilir ve kısa süreli maçlarda performansınızı sergileyebilirsiniz. Başarı kazandıkça yeni karakterlerin kilitlerini açabilirsiniz.

Oyunda başarılı oldukça izleyici toplayabilir ve popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Basketbol Arena APK Son Sürüm ile uyumlu çalışmaktadır.

Görevlere katılarak Basketball Arena APK 2022 içinde ilerleyebilir kupa kazanma yolunda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Oyun içerisindeki sıralamada liderlik için mücadele edebilirsiniz.

“Masomo Gaming” tarafından kullanıcılara sunulan Basketbol Arena APK oyununu, Android ve iOS sistemli cihazınıza sitemizden indirebilir, mücadeleye hemen başlayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)