Başkan Simülatörü APK 1.0.30

Icon Başkan Simülatörü APK 1.0.30
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Başkan Simulator APK İle Strateji Becerilerinizi Sergilemeye Hazır Mısınız? Başkan Simülatörü APK Oyunu İle Kendi Ülkenizde Başkan Olarak Görev Yapabilirsiniz!

Bilgisi Başkan Simülatörü

İsim Başkan Simülatörü
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.0.30
Boyut 55 MB
Kategori Strateji
Geliştirici Oxiwyle
Fiyat $0.99
Google Play Linki gosoft.allcountriesprosimulatorsecond
Şimdi İndir

Başkan Simulatörü Lite Nedir?

Oyun içerisinde bulunan 15 farklı devlet içerisinden birisini seçerek, başkanlık görevini üstlenebileceğiniz bir mobil oyundur. “Oxiwyle” isimli sağlayıcı tarafından sunulmuştur.

Ülkenin gelişmesini ve kalkınmasını sağlamak, diğer ülkeler ile stratejik rekabete girmek ve topraklarınızı genişletmek, Başkan Simülatörü APK 2021 oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Başkan Simülatörü APK Son Sürüm oyunu içerisinde, medyayı ve siyaseti yönetebilir, doğal afetlerle karşılaşabilir, vergileri düzenleyebilir, diğer ülkelerle karşı casusluk yaptırabilir ve savaşa girebilirsiniz.

Uluslararası kuruluşlarda başkan olarak rol alabileceğiniz simülasyon oyununda, grevleri ve ayaklanmaları bastırabilir, salgın hastalıklarla karşılaşabilir, ülkenizi dış tehditlerden korumak için karar alabilirsiniz.

Diğer devletleri kontrol altına alabilir, çıkarlarınız doğrultusunda savaş ilan edebilirsiniz. Başkan Simülatörü APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Strateji yeteneğinize güveniyor ve ben başkan olunca halkımı refah içinde yaşatırım diyorsanız, Başkan Simülatörü APK ile keyifli bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)