Badland Brawl APK 3.4.4.1

Icon Badland Brawl APK 3.4.4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Badland Brawl APK (Sınırsız Para) Eklentisi Ücretsiz Sunulmaktadır! Badland Brawl APK Everything Modu İle Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Badland Brawl

İsim Badland Brawl
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.4.4.1
Boyut 165.46 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Frogmind
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.frogmind.badlandbrawl
Şimdi İndir

Badland Brawl Nedir?

Çok oyunculu olarak rakiplerinizle karşılaşabileceğiniz, stratejinizi kullanarak oyunun gidişatını belirleyebileceğiniz, nişancılık yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir mobil oyundur.

Oyun, “Frogmind” isimli geliştirici tarafından iOS ve Android sistemli cihazlar için tasarlanmıştır. 7 yaş ve üzeri kullanıcılar için sunulan oyun, “Strateji Oyunları” isimli kategoride listelenmektedir.

Fizik tabanı üzerine kurulan oyunda zamanlama yeteneğiniz, nişan kabiliyetiniz ve stratejik düşünme beceriniz, oyun içerisinde ne kadar başarılı olabileceğinizi belirlemektedir.

Badland Brawl APK ile oyun içerisinde kullanabileceğiniz kaynaklara ve sınırsız paraya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Badland Brawl Latest APK oyununu sitemizden Android işletim sistemine sahip cihazınıza indirebilirsiniz. Badland Brawl APK Latest Version ile oyunun güncel sürümünü oynayabilirsiniz.

Badland Brawl APK oyununda kabile kurabilir ve başka bir kabileye dahil olabilirsiniz. Rakiplerinizi yanıltacak stratejiler geliştirebilir, online oyun içerisinde üst sıralara hızla tırmanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)