Bad Piggies APK 2.4.3348

Icon Bad Piggies APK 2.4.3348
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Bad Piggies APK Hurda Oyununda Kötü Domuzcuklarla Birlikte Maceraya Katılabilirsiniz! Bad Piggies İndir Ve Kendi Aracını İnşa Etmeye Başla! Hayal Gücünü Kullan!

Bilgisi Bad Piggies

İsim Bad Piggies
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.4.3348
Boyut 170.82 Mb
Kategori Bilmece
Geliştirici Rovio Entertainment Corporation
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rovio.BadPiggies
Şimdi İndir

Bad Piggies Nedir?

“Bad Piggies” dilimizde “Kötü Domuzcuklar” anlamına gelmektedir. Oyunun amacı, kötü domuzcuklarla birlikte elinizdeki malzemeleri kullanarak makine inşa etmek ve seviyeleri tamamlamaktır.

Bad Piggies APK 2022 oyunu içerisinde kullanıcının oynayabileceği +200 seviye bulunmaktadır. Seviyeler ilerledikçe daha çok zorlaşmakta, oyun keyfi daha çok artmaktadır.

Seviyelerdeki başarınıza göre yıldız toplayabilir, kazandığınız yıldızlar ile yeni seviyelerin kilitlerini açabilirsiniz. +9 sanal alanda hayal gücünüzü kullanarak yeni makine tasarımları yapabilirsiniz.

Makine tasarımları yapabilmeniz için erişebileceğiniz 42 farklı nesne bulunmaktadır. Roket, şemsiye, motor, kanat ve balon gibi nesneleri birbirleriyle birlikte kullanarak tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Bad Piggies APK oyunu ile keyifli ve eğlenceli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz. Oyunu Bad Piggies APK Download ile indirebilirsiniz.

Bad Piggies APK oyununda domuzcuklar ile birlikte ilginç tasarımlı araçları dizayn edebilirsiniz. Zorlu seviyelerde domuzcuklara yardım etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)