Backrooms APK 1.6.2

Icon Backrooms APK 1.6.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

The Backrooms APK İle Kolektif Korku Ve Bilim Kurgu Dünyasında Maceraya Katıl! Backrooms Descent APK Oyununu İndir Ve İçerisindeki Büyülü Dünyadan Kaçmaya Çalış!

Bilgisi Backrooms

İsim Backrooms
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.6.2
Boyut 23.82 Mb
Kategori Bilmece
Geliştirici IEP Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.IEP.Backrooms
Şimdi İndir

Backrooms Nedir?

Backrooms Game oyunu, daralma korkusuyla baş başa kalacağınız bir mobil oyunudur. Oyundaki temel amaç, paranormal olaylarla dolu yüzlerce odaya girip çıkarak kaçış yolunu bulmaya çalışmaktır.

Kaçış yolculuğunda birçok yaratık karşınıza çıkmaktadır ve çıkışı bir an önce bulmanız gerekmektedir. Backroom APK Android işletim sistemi dahil Windows, Mac ve Linux gibi sistemler üzerinde oynayabileceğiniz bir oyundur.

Backrooms APK oyunu içerisinde toplamda üç adet bulunmaktadır. Bunlar; Klasik , Sağır ve Serbest dur. Klasik içerisinde oyun hikayesine katılabilirsiniz.

Serbest içerisinde istediğiniz gibi hareket etme özgürlüğüne sahipken, Sağır içerisinde zorluk oldukça artırılmıştır. Her odada farklı gizemlere şahit olacağınız mobil oyun heyecanlı yapısı ile dikkat çekmektedir.

Mobil oyun, “IEP-Esy” tarafından geliştirilmiştir. Backrooms All Levels içerisinde korkutucu öğeler bulunması sebebiyle 13 yaş ve üzerindeki kullanıcıların oynaması tavsiye edilmektedir.

Korku dolu bir macera oyunu arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız, Backrooms APK oyununu oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Korku dolu deneyime hazır olun!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)