Azar APK 5.22.1

Icon Azar APK 5.22.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Azar APK İle Özellikleri Ücretsiz Kullan! Azar - Video Chat APK Kullanarak, Akıllı Cihazından Dünya Üzerindeki Kullanıcılarla Anında Görüntülü Olarak Sohbet Et!

Bilgisi Azar

İsim Azar
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 5.22.1
Boyut 395.89 Mb
Kategori İletişim
Geliştirici Hyperconnect inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.azarlive.android
Şimdi İndir

Azar Nedir?

Yeni insanlar tanımak ve görüntülü olarak sohbet etmek için tasarlanmış uygulamadır.

“Hyperconnect inc” tarafından geliştirilmiştir ve “Haberleşme Uygulamaları” kategorisinde yer almaktadır. 17 yaş ve üzerindeki kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

Gerçek kullanıcılarla, gerçek zamanlı konuşmalara katılabilirsiniz. Profil oluşturarak sizi beğenen kişilerle eşleşebilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Azar APK içerisinde bulunan, “Live” isimli sekmede paylaşılan videoları izleyebilirsiniz. İsterseniz kendiniz video paylaşımı yapabilirsiniz. Canlı yayınlara katılabilirsiniz.

Tanımak istediğin karakter kriterlerine göre, filtre yapma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz özelliklere sahip insanlarla tanışma şansınızı arttırabilirsiniz.

Azar APK Premium özelliklerini, Android ve iOS sistemli cihazlarınızdan kullanmak için sitemizden uygulamayı indirebilirsiniz.

Beğendiğiniz insanlara mesaj gönderebilir, kendi profilinizi daha çok dikkat çekmek için kişiselleştirebilirsiniz. Yeni insanları keşfetmek için hemen Azar APK İndir !

Canın sıkılıyorsa ve yeni insanlar tanımak istiyorsan, eğlenceli vakit geçirmek ve sohbet etmek istiyorsan, Azar İndır ve uygulamayı kullanmaya başla!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)