Ezan Vakti Pro APK 8.6.9_ps

Icon Ezan Vakti Pro APK 8.6.9_ps
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Ezan Vakti Pro APK açıldı İle Bulunduğun Konuma Göre Güncel Namaz Saatlerini Öğren! Namaz Vakti APK Pro Uygulaması Aracılığı İle Namaz Vakti Gelince Bildirim Alabilirsiniz!

Bilgisi Ezan Vakti Pro

İsim Ezan Vakti Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.6.9_ps
Boyut 48.44 Mb
Kategori Yaşamtarzı
Geliştirici Maviay®
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mobilexsoft.ezanvakti
Şimdi İndir

Ezan Vakitleri APK Nedir?

“Maviay®” tarafından geliştirilen Namaz Vakti Premium APK uygulaması, müslümanların namaz saatlerini bulundukları konuma göre en doğru şekilde öğrenmek, bildirim almak ve zamanında ibadet etmek için kullanabileceği, bilgilendirici bir mobil uygulamasıdır.

Ezan Vakti Pro (Reklamsiz) APK 2022 ile namaz saatlerinde telefonunuzu sessize alan, aramaları engelleyen ve otomatik mesaj gönderen özelliğini kullanabilirsiniz.

Ezan Vakti Pro Plus APK ile Dua Kardeşliği isimli kısma giriş yaparak, diğer müslümanlara dua edebilir ve onlardan dua isteyebilirsiniz. İslami resimlerle uygulamayı kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Hatim Paylaşımı isimli içerisinde, diğer kullanıcılarla birlikte Hatim indirmek (Kur’an’ı baştan sona okumak) için kendinize bir bölüm seçebilir, seçtiğiniz bölüm ile ilgili sorumluluğunuzu görebilirsiniz.

Hicri takvimi kullanabilir, dini günleri listeleyebilir ve o günlere ne kadar zaman kaldığını uygulama aracılığı ile takip edebilirsiniz. Hatırlatma modunu kullanarak, oruç, cuma namazı gibi hatırlatmaları kayıt edebilir, bildirim alabilirsiniz.

Ezan Vakti Pro APK ile radyo üzerinden günün her saatinde Kur’an’ı Kerim dinleyebilir, zikirlere katılabilir, meal okuyabilir, Kabe’yi canlı izleyebilir, zekat hesaplaması yapabilir, hava durumunu görebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)