AVG Cleaner Pro APK 6.8.1

Icon AVG Cleaner Pro APK 6.8.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

AVG Cleaner – Storage Cleaner APK Uygulamasını Kullanarak Sisteminizi Hızlandırın! AVG Cleaner APK Uygulamasını Ücretsiz Bir Şekilde Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

Bilgisi AVG Cleaner Pro

İsim AVG Cleaner Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 6.8.1
Boyut 39.95 Mb
Kategori Üretkenlik
Geliştirici AVG Mobile
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.avg.cleaner
Şimdi İndir

AVG Cleaner Full APK Nedir?

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda gereksiz dosyaları ortadan kaldırarak hafızanızı artırmak ister misiniz? AVG Cleaner APK uygulamasını kullanmaya başlayın.

AVG Cleaner APK Premium uygulaması ile birlikte cihazınızın gerçekleştirdiği arka plan işlemlerini kapatabilir ve pil tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Uygulaması aracılığı ile cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaları analiz edebilir, kullanmadığınız içerikleri tespit edebilir ve onları cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

Akıllı cihazlarınız içerisinde bulunan uygulama, video ya da resim gibi içerikleri sildiğiniz zaman, genellikle tam olarak temizlik sağlanamamaktadır. Tam olarak dosya kalıntılarını temizlemek ve cihaz performansınızı artırmak için AVG Cleaner APK uygulamasını kullanabilirsiniz.

AVG Cleaner Pro APK uygulaması, “AVG Mobile” tarafından geliştirilmiştir. Tek bir dokunuş ile cihazınızda temizlik yapabileceğiniz güçlü bir programdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)