Avee Player Premium APK 1.2.209

Icon Avee Player Premium APK 1.2.209
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Avee Music Player Pro Template İle Birlikte Kendi Müziğinizi Oluşturabilirsiniz! Yazımızı Okuyarak Avee Player Kullanımı Ve Özellikleri Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz!

Bilgisi Avee Player Premium

İsim Avee Player Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.2.209
Boyut 12.41 Mb
Kategori Müzik & Ses
Geliştirici Daaw Aww
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.daaw.avee
Şimdi İndir

Avee Player Pro APK Nedir?

Müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için birçok özellik ile birlikte sunulan bir müzik yürütücüsüdür. Farklı görevleri cihazınızdan gerçekleştirirken, arka planda müzik çalabilirsiniz.

Müzik dosyalarınızı Avee Player APK ile aratabilir, kullanabilir, ekolayzer ayarlarınızı değiştirebilir ya da düzenleyebilir, uyku zamanlayıcısını açarak dinlediğiniz müziğin sabaha kadar çalmasını engelleyebilirsiniz.

Tik Tok ve benzeri sosyal platformlarda paylaşmak için müzik oluşturabilir, oluşturduğunuz müziği dışa aktarabilirsiniz. Video içeriklerini yürütebilir, internet radyosunu kullanabilir, ses frekanslarını ayarlayabilirsiniz.

Avee Player Template 2022 uygulamasının sade arayüzünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Avee Player Bass Boosted Template Download ile uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Avee Player Premium APK uygulaması, “Vay vay vay” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. “PEGI 3” sertifikasına sahip olan bir uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)