Avataria APK 4.45.1

Icon Avataria APK 4.45.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Avataria Life APK Oyununda Arkadaşlarınla Partiye Katılmak İster Misin? Reality Avatar Live Streaming APK İle Özgürce Eğlenebileceğin Bir Dünya Seni Bekliyor!

Bilgisi Avataria

İsim Avataria
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.45.1
Boyut 168.79 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici 101XP LIMITED
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.xp101.ava_rus
Şimdi İndir

Avataria Mobile APK Nedir? 

Oyuncuların kendi karakterlerini detaylı olarak tasarlayabileceği, bu karakterler ile sosyal bir dünya içerisinde birçok aktiviteye katılabileceği ve birbirleri ile anlık olarak iletişim kurabileceği bir oyunudur.

Karakterinizi kişiselleştirmeniz için +750 farklı kıyafet öğelerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca saç şekli, yüz yapısı, göz ve dudaklar için kullanabileceğiniz +400 farklı stili bulunmaktadır.

İstediğiniz zaman görünümünüzü değiştirebilir ve Game Avatar APK oyunu içerisindeki bir oyuncuyla istediğiniz zaman herhangi bir kısıtlama olmadan sohbet edebilirsiniz.

Diğer insanlarla konuşmaktan utanıyor ve çekiniyorsanız, onlarla oyununda mesajlaşarak aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Flört edebilir, birlikte yemeğe çıkabilir, parti eğlencesine katılabilirsiniz. Avataria Yükle ve sanal bir dünyada yeni arkadaşlar edin!

Kendi evinizi satın alabilir ve istediğiniz bir dizaynı evinize uygulayabilirsiniz. +1500 farklı öğe arasından dairenizi kişiselleştirmek için eşyalarınızı seçebilirsiniz. Avataria APK İndir ile oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

“101XP LIMITED ”tarafından geliştirilen Avataria APK oyunu, “Simülasyon Oyunları” isimli kategoride bulunmaktadır. 13 yaş ve üzerindeki oyuncuların erişimine sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)