Aurora Store APK 4.1.1

Icon Aurora Store APK 4.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Aurora Store APK İndir Ve Akıllı Cihazından Uygulamasını Kullanmaya Başla! Aurora Store APK Latest Version İle Güncel Sürümü Kullanabilirsiniz!

Bilgisi Aurora Store

İsim Aurora Store
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.1.1
Boyut 6 MB
Kategori Alet
Geliştirici Aurora OSS
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Aurora Store Nedir?

Google Play hizmetlerini kullanmak istemiyorsanız, Aurora Store APK 2022 uygulaması içerisinde bulunan dev arşiv kütüphanesine erişim sağlayabilirsiniz. Kütüphane, Google Play içerisindeki oyun ve uygulamalara ulaşmanızı sağlar.

Aurora Store APK uygulaması, Google Play’in 3. taraf bir müşterisidir. Platformda bulunan oyunları kullanıcılara yayınlamaktadır. Ayrıca uygulama ve oyunların eski versiyonlarına ulaşmak da mümkündür.

Aurora Store Github uygulaması içerisinde oyun ve uygulama dosyaları APK olarak bulunmaktadır. Ayrıca Aurora Store APK uygulaması kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir.

Oyun ve uygulama içeriklerini arama çubuğundan aratabilir, farklı kategorilere ayrılan içerikleri inceleyebilirsiniz. Aurora Store Giriş Yapamıyorum diyorsanız, uygulamanın güncel versiyonunu kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

Aurora Store Nasıl Yüklenir diye soruyorsanız, mobil uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme linklerini yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Aurora Store APK uygulaması, “​​Aurora OSS” tarafından geliştirilen bir mağaza uygulamasıdır. Oyun ve uygulamaları cihazınıza indirmek için kullanabileceğiniz mobil bir kütüphanedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)